metalworkingmag.pl
Cognex Germany Inc

Cognex przedstawia nową generację ręcznych czytników kodów o najwyższej wydajności

Natychmiastowy odczyt najbardziej wymagających kodów dzięki czytnikom serii DataMan 8700

Cognex przedstawia nową generację ręcznych czytników kodów o najwyższej wydajności

Firma Cognex Corporation wprowadza na rynek serię DataMan® 8700. Nowa generacja ręcznych czytników kodów zbudowana została na całkowicie przeprojektowanej platformie. Zapewnia ona najwyższą wydajność i łatwość obsługi, bez konieczności konfiguracji.

"Cognex jest ekspertem w segmencie odczytu najtrudniejszych kodów z najwyższą prędkością i dokładnością" - mówi Carl Gerst, starszy wiceprezes i kierownik ds. produktów do identyfikacji Cognex. "Dzięki serii 8700 opracowaliśmy najszybszą na świecie linię przemysłowych ręcznych czytników kodów, oferującą niespotykane dotąd czasy odczytu".

Dzięki zaawansowanemu procesorowi oraz matrycy wysokiej rozdzielczości, seria 8700 błyskawicznie odczytuje trudne kody znakowane bezpośrednio na częściach (DPM) oraz kody na etykietach, nawet w przypadku braku lub uszkodzenia podstawowych elementów kodu. Czytniki DataMan serii 8700 zaprojektowane zostały z tworzywa odpornego na działanie oleju i wody, aby przetrwały w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

Wbudowany wyświetlacz OLED umożliwia szybką konfigurację i uzyskanie informacji zwrotnych dla operatora. Ułatwia to odczyt danych, jak siła sygnału bezprzewodowego, ciągu znaków i pozostałego czasu pracy baterii. Ponadto nowe czytniki DataMan serii 8700 obsługują szeroki zakres protokołów przemysłowych i opcji komunikacji bezprzewodowej, co pozwala na bezproblemowe połączenie i sprawne działanie w każdym zakładzie.

Nowe czytniki DataMan serii 8700 to poprawa wydajności, produktywności i identyfikacji komponentów w wielu branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym i lotniczym.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP