metalworkingmag.pl
FAULHABER GROUP

Nagroda: Firma FAULHABER została pierwszym „Preferowanym Partnerem Technologicznym” Heidelberger Druckmaschinen AG

Heidelberger Druckmaschinen AG to godny zaufania partner o wielkiej sile innowacji, z której korzysta światowy przemysł drukarski. Misją firmy jest kształtowanie cyfrowej przyszłości tej branży. Za niezwykłe osiągnięcia technologiczne oraz innowacyjne wsparcie na drodze do osiągnięcia tego celu firma Heidelberger przyznaje FAULHABER tytuł „Preferowanego Partnera Technologicznego”.

Nagroda: Firma FAULHABER została pierwszym „Preferowanym Partnerem Technologicznym” Heidelberger Druckmaschinen AG
Nagroda: Firma FAULHABER została pierwszym „Preferowanym Partnerem Technologicznym” Heidelberger Druckmaschinen AG FAULHABER

Firma FAULHABER jest szczególnie zadowolona z tego wyróżnienia, ponieważ jest to pierwszy raz w historii firmy, w którym Heidelberger Druckmaschinen AG w ten sposób wyraża uznanie dla dostawcy.
W uzasadnieniu swojego wyboru, Heidelberger kładzie nacisk na ponadprzeciętne technologiczne know-how oraz nowoczesne procesy produkcji, stosowane w FAULHABER, które w połączeniu prowadzą do dobrze przemyślanych rozwiązań złożonych problemów technicznych.

To już nie pierwsze wyróżnienie tego typu, jako że firma FAULHABER została na przestrzeni czterech ostatnich lat uhonorowana przez Heidelberger tytułem „Preferowany Dostawca” w kategorii produktów „Napędy elektryczne”. W ocenie tej kategorii liczą się różne wskaźniki wydajności. W tym zerowy współczynnik błędu w zakresie jakości produktu i procesów, ciągłe doskonalenie, partnerską współpracę oraz niezawodność w odniesieniu do logistyki. „Firmie FAULHABER udało się nas przekonać we wszystkich tych aspektach” – skomentował Helmut Braun, dyrektor Zabezpieczania Jakości i Zaopatrzenia w Elektronikę w Heidelberger.

Sebastian Huber, Starszy Kierownik ds. Zakupów „Już w poprzednich przypadkach współpracy z Heidelberger, firma FAULHABER udowodniła swoje wyjątkowe wyniki, które, przez ostatnie cztery lata, rokrocznie nagradzane były certyfikatem «Preferowany Dostawca». Cenimy firmę FAULHABER jako godnego zaufania partnera, dlatego jest nam niezwykle miło wręczyć jej nagrodę Preferowanego Partnera Technologicznego za wkład w dziedziny innowacji technicznej oraz optymalizacji kosztów”.

Kai Albrecht, Starszy Kierownik, Dział Rozwoju: „FAULHABER to silny partner w realizowaniu technologicznie złożonych problemów. Nasze wysokie wymagania w obszarze technologii napędów są brane pod uwagę przez firmę FAULHABER – i wdrażane w formie rozwiązań dostosowanych pod specyfikę danego projektu. Cenimy naszą współpracę, jak również efektywne opracowywanie odpowiednich rozwiązań dla naszej firmy”.

Award: FAULHABER is first “Preferred Technology Partner” of Heidelberger Druckmaschinen AG

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP