metalworkingmag.pl
Seco Tools

Wydarzenia organizowane przez firmę Seco podkreślają zalety współpracy w lotnictwie

Konferencja „Inspiration through Innovation 2021” unaoczni wartość współpracy w branży lotniczej i kosmicznej podczas serii wydarzeń zaplanowanych na 23 i 24 listopada w Europie oraz 1 grudnia w Stanach Zjednoczonych.


Wydarzenia zorganizowane wspólnie z partnerami technicznymi skoncentrują się na złożonych problemach i trendach w branży, demonstrując rozwiązania bazujące na współpracy i prezentując gotowe obrobione komponenty, które są w stanie sprostać największym współczesnym wyzwaniom. „Organizujemy wydarzenia w ramach konferencji Inspiration through Innovation, aby uczcić i zaprezentować postępy realizowane dla naszych klientów podczas współpracy z naszymi partnerami. Każdy może pracować nad innowacjami, ale to wspólne osiągnięcia są wyjątkową wartością w procesie produkcji podzespołów dla przemysłu lotniczego i kosmonautycznego” — powiedział Andreas Fritz, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w firmie Seco.

Producenci z branży lotniczej stale poszukują nowych, lekkich materiałów, które zoptymalizują ich procesy. Często wiąże się to z pokonywaniem innych wyzwań produkcyjnych. Większy nacisk na kwestie związane z ochroną środowiska wymaga od branży coraz bardziej wydajnych projektów, podczas gdy części wytwarzane w technologii druku 3D wymagają opracowania nowych przepływów pracy i procesów.

Wydarzenia zostały przygotowane przez globalną sieć ekspertów firmy Seco i łączą wewnętrzne doświadczenie i wiedzę zewnętrzną, aby wszechstronnie zbadać istniejące możliwości. Uczestnicy konferencji Aero ITI 2021 będą mieli okazję poznać wyniki innowacyjnych partnerstw i omówić sposoby współpracy, które mogą pomóc im w odkryciu rozwiązań przyczyniających się do rozwoju ich działań.

Podejście bazujące na współpracy znajdzie zastosowanie w rozwiązywaniu typowych problemów występujących podczas produkcji podzespołów samolotów. Należą do nich wyzwania związane z obróbką różnych materiałów, takich jak tytan, superstopy i aluminium z kęsisk i odkuwek, oraz odlewami precyzyjnymi o wysokiej dokładności wymiarowo-kształtowej.

Poprzednia edycja konferencji „Inspiration through Innovation” odbyła się online w związku z pandemią COVID-19 i zgromadziła ponad 5000 uczestników, co zademonstrowało i podkreśliło siłę partnerstwa w branży.

W tym roku wydarzenia będą organizowane w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech w dniach 23 i 24 listopada. Będą również odbywać się lokalne sesje wirtualne dla zarejestrowanych uczestników z grupy Iberica i regionu Azji i Pacyfiku, podczas których uczestnicy będą mogli omawiać tematy z ekspertami Seco w swoich lokalnych regionach.

Następnie Stany Zjednoczone zostaną gospodarzem wydarzenia zaplanowanego na 1 grudnia.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź stronę:
https://event.secotools.com/aeroiti2021

##


Wydarzenia organizowane przez firmę Seco podkreślają zalety współpracy w lotnictwie

PR_IMG_Seco Inspiration Through Innovation 2021 Event Aerospace.jpg

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP