metalworkingmag.pl
FAULHABER GROUP

FAULHABER wciela spółkę zależną PDT

Nawet w jubileuszowym roku 75-lecia działalności FAULHABER nie zapomina o doskonaleniu obsługi klienta. 1 kwietnia 2022 r. firma Dr. Fritz Faulhaber GmbH wcieliła swoją spółkę zależną PDT Präzisionsdrehteile GmbH z Nürtingen. W ten sposób zakład w Schönaich zyskał 34 nowych specjalistów. Dzięki temu strategicznie zaplanowanemu przedsięwzięciu firma FAULHABER może, dysponując własnym centrum obróbczym, szybciej reagować na indywidualne zapotrzebowanie i poszerzać swoje kompetencje w obszarze obróbki.

FAULHABER wciela spółkę zależną PDT
Spółka zależna PDT Präzisionsdrehteile GmbH

Wartość dodana, krótszy czas reakcji, poprawa kompetencji.

Od momentu stania się spółką zależną firmy FAULHABER w 2014 roku, PDT produkuje wytłaczane części do układów napędowych dla tego renomowanego specjalisty w dziedzinie technologii napędów miniaturowych i mikronapędów. „Integracja jest częścią naszej strategii rozwoju, dzięki której w dalszym ciągu możemy poszerzać możliwości w zakresie dostaw i zwiększać wartość dodaną oferowaną klientom” – wyjaśnia Karl Faulhaber, dyrektor zarządzający firmy FAULHABER. „Teraz w naszym zakładzie mamy własne wysokowydajne centrum obróbcze” – zauważa z zadowoleniem Faulhaber. „Dzięki temu możemy zwiększyć zakres modyfikacji na życzenie klienta i przyspieszyć je, skracając czas dostawy. To również optymalne dopełnienie synchronizacji naszych zakładów produkcyjnych”.

Maszyny do obróbki CNC zostały już przeniesione do Schönaich. Nowi specjaliści cieszą się z bycia częścią uznanej firmy FAULHABER. W nowej lokalizacji pracują w systemie trzyzmianowym. „Z radością witamy nowych członków zespołu i życzymy pomyślnego startu w Schönaich” mówi Faulhaber. „Dzięki tej zmianie możemy również poszerzyć nasze kompetencje w tej dziedzinie w ukierunkowany sposób. Korzystają na tym także nasi klienci, otrzymując jeszcze większy wybór indywidualnych, kompletnych rozwiązań napędowych”.

www.faulhaber.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP