metalworkingmag.pl
Seco Tools

Firma Seco z partnerami będą gospodarzami pierwszego hybrydowego wydarzenia poświęconego innowacjom w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym

firma Seco i jej partnerzy techniczni będą gospodarzami pierwszej edycji hybrydowego (odbywającego się fizycznie i wirtualnie) wydarzenia ITI (Inspiration Through Innovation), które odbędzie się w środę, 28 września 2022 r. Wydarzenie będzie skupiało się na segmencie produkcji w branży lotniczej i kosmonautycznej i obejmie pokazy obróbki skrawaniem, inspirujące seminaria oraz zapewni możliwość nawiązania nowych kontaktów.

Firma Seco z partnerami będą gospodarzami pierwszego hybrydowego wydarzenia poświęconego innowacjom w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym


Wydarzenie fizyczne i wirtualne
Interaktywne sesje w ramach wydarzenia będą prezentowane zarówno gościom na miejscu, jak i będą transmitowane na żywo na stronie wydarzenia. Osoby odwiedzające będą mieć szanse osobiście spotkać prelegentki i prelegentów, nawiązać nowe kontakty i zobaczyć pokazy obróbki skrawaniem na żywo. Oprócz tego wszyscy zarejestrowaniu uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich nagranych sesji, które będę dostępne do oglądania na żądanie.

Uczestnicy zyskają cenną wiedzę i pomysły z wydarzenia ITI, które pokazuje, jak cenna jest współpraca przy dążeniu do innowacji — tym razem w zakresie produkcji w branży lotniczej i kosmonautycznej.

Inspirujący program

  •  Wspólne pokazy obróbki skrawaniem na wydarzeniu Aero ITI 2022 będą obejmować:
  •  Power skiving i przeciąganie tarczy sprężarki silnika odrzutowego ze stopu Inconel
  •  Technologię WAAM (wire-arc additive manufacturing) na piaście wirnika zintegrowanego (blisk) ze stopu Inconel oraz produkcję dodatkowych narzędzi używanych do wykończenia części
  •  Najważniejsze doniesienia na temat trwających projektów, takich jak zautomatyzowane dziurkowanie wiercenie laminatów kompozytowych, agresywna obróbka konstrukcyjna i obróbka aluminiowej ramy A za jednym razem.
  •  W trakcie seminariów i dyskusji na żywo partnerzy techniczni podzielą się swoją wiedzą na różne tematy oraz o różnych wyzwaniach, przed którymi stoi branża produkcji lotniczej i kosmonautycznej, m.in.:
  •  Partnerstwo w celu wsparcia celów zrównoważonego rozwoju
  •  Fizyka obróbki superstopów
  •  Wydajna obróbka trudnych materiałów, takich jak CFRP i laminaty kompozytowe
  •  Odkrywanie wartości danych, cyfryzacji, identyfikowalności i automatyzacji

„Partnerstwo to podróż” — mówi Jon Shipley, Global Business Development Manager, Aerospace, w firmie Seco Tools. „Partnerstwo wymaga czasu i współpracy w dążeniu do wspólnego celu. Dzięki ITI i Innovation Hub pracujemy z naszymi partnerami — nowymi i starymi — w celu wspólnego znalezienia rozwiązań wyzwań, przed którymi stają klienci w realnej działalności. Nie możemy się doczekać, by ponownie otworzyć drzwi i zaprosić wszystkich do Innovation Hub, gdzie będzie można się poznać, nawiązać nowe kontakty, zdobyć wiedzę i rozwijać się wspólnie z nami i naszymi partnerami”.

Dalsza nauka
Aby dalej wspierać producentów z branży lotniczej i kosmonautycznej, firma Seco udostępniła wybór technicznych i edukacyjnych treści poświęconych rzeczywistym częściom lotniczym, takim jak wsporniki skrzydła czy

wirnik zintegrowany z łopatkami (blisk). Odwiedzający witrynę Seco dzięki podcastom, filmom i innym treściom uzyskają wgląd w najnowocześniejsze technologie, trendy i wymagania, które kształtują branżę produkcji lotniczej i kosmonautycznej.

Zachęcamy producentów z całego świata do rejestracji i dołączenia do wydarzenia na żywo, na miejscu lub wirtualnie, albo do późniejszego obejrzenia nagrań z sesji na żądanie. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wydarzenie Aero ITI 2022, odwiedź stronę: https://event.secotools.com/aeroiti2022

Osoby zarejestrowane na wydarzenie ITI uzyskają bezpośredni dostęp do ekskluzywnych treści dotyczących przemysłu lotniczego i kosmonautycznego przez stronę secotools.com.

Firma Seco i jej partnerzy techniczni będą gospodarzami kolejnego wydarzenia z serii ITI skupiającego się na segmencie produkcji w branży motoryzacyjnej, które odbędzie się w Niemczech w listopadzie 2022 roku.

Cenne lekcje ze współpracy
Wydarzenia Inspiration through Innovation (ITI) opierają się na globalnej sieci partnerów Seco, łącząc specjalistyczną wiedzę firmy z zewnętrznymi kompetencjami w celu zbadania możliwości rozwiązywania problemów. Podczas wydarzeń ITI uczestnicy mogą poznać wyniki tych innowacyjnych partnerstw i odkryć, w jaki sposób współpraca może pomóc im w znalezieniu rozwiązań użytecznych w rozwoju ich firm. Takie oparte na współpracy podejście rozwiązuje bieżące problemy występujące w różnych segmentach przemysłu wytwórczego.


Firma Seco z partnerami będą gospodarzami pierwszego hybrydowego wydarzenia poświęconego innowacjom w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym
Airplane in the Sky

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP