metalworkingmag.pl
Tungaloy News

DrillForceMeister oferuje końcówki wymienne SMC do dokładnego wykonywania otworów

Firma Tungaloy dodała końcówki SMC do swojej linii wierteł DrillForceMeister z wymiennymi końcówkami o dużej średnicy do dokładnych operacji wykonywania otworów.

DrillForceMeister oferuje końcówki wymienne SMC do dokładnego wykonywania otworów

Wiertła DrillForceMeister posiadają unikalne złącze mocujące końcówkę do chwytu, które zapewnia wysoką niezawodność podczas wiercenia otworów o stosunkowo dużych średnicach od 20 do 41 milimetrów (od 0,787 do 1,614 cala). Po zaciśnięciu końcówka wiertła jest zblokowana z chwytem na dużej powierzchni styku, zapewniając wysoką dokładność i jakość otworów. Dostępne typy wymiennych końcówek wiercących to SMP ogólnego przeznaczenia i SMF z kątem wierzchołkowym 1800 do pogłębiania lub wykonywania otworów na powierzchniach skośnych. Natomiast korpusy wierteł są dostępne w długościach 3xD, 5xD i 8xD.

Końcówki wiercące SMC posiadają centralne, samocentrujące ostrze ułatwiające wejście w materiał. Eliminuje to konieczność wstępnego nawiercania otworów do 8xD. Co więcej, fazy na narożach końcówek zwiększają ochronę krawędzi tnącej przed złamaniem, eliminując jednocześnie zadziory przy wyjściu z materiału.

Końcówki SMC są dostępne w średnicach od 26,0 do 33,0 mm (od 1,024 do 1,299 cala) w dwunastu rozmiarach. Wszystkie końcówki są wykonane z AH9130, naszego najnowszego gatunku z pokryciem PVD oferującego wysoką niezawodność i długą żywotność narzędzia.

www.tungaloy.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP