metalworkingmag.pl
Lantek News

Lantek nabiera rozpędu na rynku węgierskim we współpracy ze spółką Lamitec Kft

Lantek, międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem i komercjalizacją rozwiązań z zakresu oprogramowania CAD/CAM/MES/ERP oraz pionier cyfrowej transformacji firm z sektora metalowego, ogłosiła podpisanie umowy dystrybucyjnej z Lamitec Kft w celu wzmocnienia swojej obecności na rynku węgierskim.

Lantek nabiera rozpędu na rynku węgierskim we współpracy ze spółką Lamitec Kft

  • Dzięki Lamitec Kft międzynarodowa firma dodaje nowego partnera do swojego kanału dystrybucji i rozszerza swoją obecność na Węgrzech
  • Obie spółki będą współpracować, aby pomóc firmom w przekształceniu ich procesów poprzez dostosowanie ich do wymagań Przemysłu 4.0

Dzięki temu nowemu porozumieniu Lantek nadal rozwija strategię kanału sprzedaży i umacnia swoją pozycję lidera w obszarze Europy Wschodniej.

Lamitec Kft z siedzibą w Budaörs jest firmą specjalizującą się w dystrybucji, automatyzacji i obsłudze maszyn do obróbki blach, wykorzystujących najróżniejsze technologie. Początkowo działała ona jako oddział obróbki blach w grupie GE-CO Węgry, ale jej rozwój i dobre wyniki, a także doświadczenie i uznanie na rynku sprawiły, że od zeszłego roku stała się niezależną spółką w grupie.

Dziś Lamitec Kft koncentruje swoją działalność na obróbce blach, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb transformacji i modernizacji rynku węgierskiego, stawiając na najnowocześniejsze technologie, które pomagają zmaksymalizować wydajność maszyn, tak jak ma to miejsce w przypadku Lantek.

Od teraz, w wyniku porozumienia osiągniętego z hiszpańskim koncernem międzynarodowym, Lamitec Kft robi kolejny krok naprzód, dążąc do zostania jednym z głównych integratorów technologicznych Węgier w sektorze metalowym i blacharskim, i przygotowuje się do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na obrabiarki wyposażone w najnowszej generacji technologię cięcia i wykrawania Lantek Expert, oferujące także kompleksową obsługę swoim klientom.

„Przemysł 4.0 to zjawisko globalne i nie jest obce Węgrom. Chociaż zanim inteligentna fabryka może stać się rzeczywistością, wiele węgierskich firm musi nadrobić zaległości w zarządzaniu produkcją, aby następnie móc zwiększyć produktywność”- wyjaśnia Rubén Segura, regionalny kierownik sprzedaży Lantek. „Naszym celem jest pomóc firmie Lamitec Kft skompensować te braki za pomocą oprogramowania Lantek. Bez wątpienia umowa ta wykracza poza dystrybucję i idzie dalej, ponieważ Lamitec Kft zostaje partnerem technologicznym pierwszego stopnia firmy Lantek na tym rynku”.

„Międzynarodowy zasięg firmy Lantek, krótki czas reakcji, a także pierwszorzędny zespół sprzedaży i wsparcia technicznego lub jakość usług i zaangażowanie w innowacje to tylko niektóre z mocnych stron, które przeważyły ​​na korzyść Lantek” - wyjaśnia Tamás Kutnyánszky, dyrektor generalny Lamitec Kft. „Jesteśmy przekonani, że to porozumienie będzie bardzo korzystne dla obu stron i cieszymy się, że możemy być strategicznymi partnerami Lantek na Węgrzech”.

W ramach umowy podpisanej z Lantek, firma Lamitec Kft będzie odpowiedzialna za oferowanie różnych produktów CAD/CAM i rozwiązań firmy Lantek obecnym i potencjalnym klientom na rynku węgierskim. Celem jest nic innego jak zaoferowanie kompletnej i konkurencyjnej alternatywy, która umożliwi klientom zarządzanie procesami produkcyjnymi i ich i optymalizację.

www.lantek.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP