metalworkingmag.pl
norelem

Firma norelem wprowadza na rynek wszechstronne zawiasy do profili aluminiowych

Zawiasy to istotne komponenty standardowe, które stanowią podstawę dla bezproblemowego działania wielu zastosowań, umożliwiając ruch i elastyczność z niezwykłą wydajnością. Niezależnie od tego, czy zawiasy zapewniają ciche otwieranie mebli, czy też precyzyjnie zabezpieczają kontenery, są po prostu niezbędne.

  norelem.co.uk
Firma norelem wprowadza na rynek wszechstronne zawiasy do profili aluminiowych

Wśród tych wszechstronnych elementów wyróżnia się najnowsza gama zawiasów norelem przeznaczonych do elementów płaskich i profili aluminiowych. Oferta ta nie tylko zaspokaja zróżnicowane potrzeby wielu branż, ale także ustanawia nowy standard niezawodności i innowacyjności.

Firma norelem oferuje pięć unikatowych produktów z kategorii zawiasów, z których każdy jest dostosowany do konkretnych potrzeb. Należą do nich solidne zestawy zawiasów aluminiowych z wewnętrznymi ogranicznikami. Elementy te, składające się z aluminiowych skrzydełek położonych wewnątrz lub na zewnątrz, osi ze stali nierdzewnej i plastikowych zaślepek, zapewniają zarówno trwałość, jak i estetykę.

Kompletne zestawy zawiasów firmy norelem to doskonały wybór dla inżynierów poszukujących bezproblemowego rozwiązania, który zapewnia w jednym pakiecie wszystko, co potrzebne do montażu w postaci skrzydełek, osi, zaślepek i progów, dzięki czemu wymagana jest tylko jedna śruba montażowa, co jeszcze bardziej upraszcza proces. Technologia wykorzystana przy produkcji tych zestawów gwarantuje, że każdy element może wytrzymać imponujące obciążenia z wielu kierunków, co sprawia, że stanowią one atrakcyjny wybór dla instalatorów poszukujących niezawodności.

Inżynierowi ceniący elastyczność mogą wybierać zawiasy norelem dostępne w różnych konfiguracjach, co pozwala na dostosowanie rozwiązań do konkretnych wymagań projektu. Dzięki trzpieniom ze stali nierdzewnej, zaślepkom z tworzywa termoplastycznego, dużej nośności i elastycznym konstrukcjom, komponenty te umożliwiają instalatorom wydajne i skuteczne tworzenie niestandardowych rozwiązań. Co więcej, kompatybilność z nakrętkami teowymi popularnych na rynku profili, takich jak Item i Bosch, oznacza, że instalatorzy mogą bezproblemowo integrować te zawiasy z istniejącymi systemami.

Zawiasy trzpieniowe z tworzywa sztucznego zostały zaprojektowane z myślą o inżynierach, dla których priorytetem jest prostota przy zachowaniu funkcjonalności. Dzięki prostej, oburęcznej konstrukcji i dużemu kątowi otwarcia montaż zawiasów jest prosty, a jednocześnie oferują one dużą funkcjonalność, eliminując potrzebę stosowania oddzielnych wariantów dla osób lewo- i praworęcznych oraz pełny obrót o 360°. Trzpienie ze stali ocynkowanej umieszczone w wytrzymałym poliamidzie i dyskretny profil sprawiają, że nadają się one do różnych zastosowań, zapewniając bezproblemową i estetyczną instalację.

Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem, podkreśla: „W branży inżynieryjnej zawiasy ułatwiają ruch i elastyczność w niezliczonych zastosowaniach. Firma norelem dostrzega ich niezastąpioną rolę i z dumą przedstawia najnowszą gamę zawiasów zaprojektowanych po kątem poprawy funkcjonalności i innowacyjności. Oferowane zawiasy, sprawdzające się zarówno w meblach, jak i w pojemnikach przemysłowych, zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i wydajności, ustanawiając nowy standard w branży.

Zawiasy norelem to nie tylko komponenty standardowe - stanowią one podstawę dla zapewniania doskonałej funkcjonalności, niezawodności i innowacyjności, podnosząc standardy wszechstronności i precyzji w różnych branżach. Aby odkryć nową gamę zawiasów norelem i znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego zastosowania, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.norelem.pl.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP